Profesionální servis elektroniky

Servisní služby

Moderní automobil – to je složité elektronické zařízení s množstvím elektronických prvků, měřících bodů a obvodů. Ty tam jsou doby, kdy k „diagnostice“ závad Škody 105L (a všech jejich sester made in Mlada Boleslav) stačila plochá baterie a jedna malá žárovka.

Dnešní automobil se skládá z mnoha důmyslně navržených mechanických součástek, které navzájem spolupracují a zajišťují chod vozidla. A ještě mnohem větší počet elektronických prvků správnou činnost složité mechaniky řídí a monitoruje.

Každý servisní technik firmy Stárek - Bosch Car Service je odborně proškolen výrobci jednotlivých systémů tak, aby dokázal správně vyhodnotit diagnostická hlášení řídící jednotky a ostatních elektronických modulů a aby dokázal správně navrhnout a uskutečnit potřebné servisní práce. A aby byly uskutečněny s co nejnižšími náklady pro majitele vozu.

Správně provedená diagnostika dokáže ušetřit peníze za provoz a předejít velkým opravám v budoucnosti.

Servis akumulátorů

Je váš akumulátor připraven k provozu a je správně vybaven pro zimní podmínky? Odborníci v autoservisech Bosch Car Service vám rádi zkontrolují akumulátor vozidla a provedou údržbu případně výměnu - a samozřejmě zlikvidují starý akumulátor.

> Více

Diagnostika

Při závadě elektroniky ve vašem vozidle nebo po rozsvícení varovné kontrolky se můžete spolehnout, že naši odborníci rychle problém najdou. Pomocí nejnovějšího diagnostického vybavení mohou odhalit možné zdroje problémů a rychle a profesionálně vyřešit problémy s elektrickými systémy.

> Více

Start / Stop systém

Pokud máte problémy se systémem Start/Stop ve svém vozidle nebo i v případě, že tento systém zcela selže, naši odborníci pro elektrické systémy ho brzy oživí díky svým rozsáhlým znalostem širokého sortimentu komponentů a diagnostického vybavení pro systémy Start/Stop od společnosti Bosch.

> Více

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Car service STÁREK
Olomoucká 53, Brno, 618 00, GPS: 49.1889206N, 16.6421103E, navigovat do servisu
Tel.: +420 548 424 277, E-mail: servis@starek-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap