Profesionální servis elektroniky

Moderní automobil – to je složité elektronické zařízení s množstvím elektronických prvků, měřících bodů a obvodů. Ty tam jsou doby, kdy k „diagnostice“ závad Škody 105L (a všech jejich sester made in Mlada Boleslav) stačila plochá baterie a jedna malá žárovka.

Dnešní automobil se skládá z mnoha důmyslně navržených mechanických součástek, které navzájem spolupracují a zajišťují chod vozidla. A ještě mnohem větší počet elektronických prvků správnou činnost složité mechaniky řídí a monitoruje.

Každý servisní technik firmy Stárek - Bosch Car Service je odborně proškolen výrobci jednotlivých systémů tak, aby dokázal správně vyhodnotit diagnostická hlášení řídící jednotky a ostatních elektronických modulů a aby dokázal správně navrhnout a uskutečnit potřebné servisní práce. A aby byly uskutečněny s co nejnižšími náklady pro majitele vozu.

Správně provedená diagnostika dokáže ušetřit peníze za provoz a předejít velkým opravám v budoucnosti.

Servis akumulátorů

Servis akumulátorů
Je váš akumulátor připraven k provozu a je správně vybaven pro zimní podmínky? Odborníci v autoservisech Bosch Car Service vám rádi zkontrolují akumulátor vozidla a provedou údržbu případně výměnu - a samozřejmě zlikvidují starý akumulátor.

> Na servisní balíček

Diagnostika

Diagnostika

Při závadě elektroniky ve vašem vozidle nebo po rozsvícení varovné kontrolky se můžete spolehnout, že naši odborníci rychle problém najdou. Pomocí nejnovějšího diagnostického vybavení mohou odhalit možné zdroje problémů a rychle a profesionálně vyřešit problémy s elektrickými systémy.

> Na servisní balíček

Start / Stop systém

Start / Stop systém
Pokud máte problémy se systémem Start/Stop ve svém vozidle nebo i v případě, že tento systém zcela selže, naši odborníci pro elektrické systémy ho brzy oživí díky svým rozsáhlým znalostem širokého sortimentu komponentů a diagnostického vybavení pro systémy Start/Stop od společnosti Bosch.

> Na servisní balíček

Servisní služby