Profesionální servis topení a klimatizace

Údržba, čištění a opravy klimatizace vozidel

Nepříjemné teplo, vlhkost, zamlžování skel, zápach z výfukových plynů při stání na křižovatce, hluk otevřeného okénka při rychlé jízdě po dálnici – to všechno jsou jevy, které jsou majitelům klimatizovaných vozidel zcela neznámé. Ovšem pouze v případě, že klimatizace funguje tak, jak má. A aby klimatizace skutečně fungovala tak jak má, je nutná pravidelná a řádná údržba všech součástí klimatizačního systému. V servisu firmy Stárek - Bosch Car Servis je pro Vás připravené speciální zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA, které v poloautomatickém režimu dokáže diagnostikovat a odstranit veškeré závady systému a obnovit jeho plný výkon. Jen při pravidelné a odborné údržbě budete mít za každého počasí v kabině svého vozu příjemné mikroklima.

Poloautomatické zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA

Poloautomatické zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA
  • odsátí původního chladiva

  • vakuování systému a test těsnosti

  • recyklaci chladiva, odloučení oleje a nečistot

  • doplnění nového oleje – elektronicky řízené dle viskozity použitého oleje

  • plnění klimatizace chladivem

  • Program může být spouštěn automaticky nebo po jednotlivých operacích.

  • Množství náplní lze zadávat pomocí kódu. Zařízení je vybaveno procesorem, přesnou elektronickou váhou, vnitřní nádrží, dvojitým filtrem chladiva, kompresorem a výkonným vakuovým čerpadlem.

Servis klimatizace

Servis klimatizace

Klimatizace se stala standardem ve většině moderních vozidel a potřebuje pravidelné kontroly k zajištění optimálního provozu a dlouhé životnosti. Na naše profesionální autoservisy se můžete spolehnout také ohledně údržby klimatizace automobilu a systémů nezávislého topení.

> Na servisní balíček

Servisní služby