Profesionální servis topení a klimatizace

Servisní služby

Údržba, čištění a opravy klimatizace vozidel

Nepříjemné teplo, vlhkost, zamlžování skel, zápach z výfukových plynů při stání na křižovatce, hluk otevřeného okénka při rychlé jízdě po dálnici – to všechno jsou jevy, které jsou majitelům klimatizovaných vozidel zcela neznámé. Ovšem pouze v případě, že klimatizace funguje tak, jak má. A aby klimatizace skutečně fungovala tak jak má, je nutná pravidelná a řádná údržba všech součástí klimatizačního systému. V servisu firmy Stárek - Bosch Car Servis je pro Vás připravené speciální zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA, které v poloautomatickém režimu dokáže diagnostikovat a odstranit veškeré závady systému a obnovit jeho plný výkon. Jen při pravidelné a odborné údržbě budete mít za každého počasí v kabině svého vozu příjemné mikroklima.

Poloautomatické zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA

Poloautomatické zařízení pro servis klimatizací TRONIC FUTURA

  • odsátí původního chladiva

  • vakuování systému a test těsnosti

  • recyklaci chladiva, odloučení oleje a nečistot

  • doplnění nového oleje – elektronicky řízené dle viskozity použitého oleje

  • plnění klimatizace chladivem

  • Program může být spouštěn automaticky nebo po jednotlivých operacích.

  • Množství náplní lze zadávat pomocí kódu. Zařízení je vybaveno procesorem, přesnou elektronickou váhou, vnitřní nádrží, dvojitým filtrem chladiva, kompresorem a výkonným vakuovým čerpadlem.

Servis klimatizace a nezávislého topení

Klimatizace se stala standardem ve většině moderních vozidel a potřebuje pravidelné kontroly k zajištění optimálního provozu a dlouhé životnosti. Na naše profesionální autoservisy se můžete spolehnout také ohledně údržby klimatizace automobilu a systémů nezávislého topení.

> Více

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Car service STÁREK
Olomoucká 53, Brno, 618 00, GPS: 49.1889206N, 16.6421103E, navigovat do servisu
Tel.: +420 548 424 277, E-mail: servis@starek-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap