Profesionální servis brzdových systémů

Brzdové systémy

Brzdové systémy vozidel patří mezi kritické součásti každého vozu. Pokud auto nejede, je to jistě problém. Pokud ale auto jede a nebrzdí, jedná se o problém daleko větší a navíc samozřejmě velmi akutní.

Firma Bosch patří k největším světovým výrobcům a dodavatelům brzdových systémů a jízdních asistentů typu ABS (Anti – Blocking System), ESP (Electronic Stability Program) a ASR (Anti Skid Regulation).

Právě proto můžete v servisu firmy Stárek - Bosch Car Service očekávat nejlepší péči o životně důležité části Vašeho vozu – brzdová obložení, brzdové kotouče, brzdové bubny, brzdová hydraulika atd, atd…

Servis a údržba brzdových systémů

Servis a údržba brzdových systémů
Buďte v bezpečí a nechte v pravidelných časových intervalech zkontrolovat stav všech komponentů brzdových systémů vašeho vozidla. Díky nejmodernějšímu vybavení autoservisu, kvalitním náhradním dílům a rozsáhlým odborným znalostem našich pracovníků se vždy můžete po provedení údržby či opravy spolehnout na bezpečnost jízdy.

> Na servisní balíček

Diagnostika bezpečnostních systémů

Diagnostika bezpečnostních systémů
Bosch je jedním z předních vývojářů a výrobců elektronických systémů na světě. Protože dílenský personál Bosch Car Service může přímo těžit z těchto zkušeností, mohou naši kvalifikovaní specialisté poskytovat prvotřídní údržbu s vysokou kvalitou oprav pro všechny elektronické bezpečnostní systémy ve vozidle.

> Na servisní balíček

Servisní služby