Vše pro Vaše auto
Car service STÁREK
Brno

Profesionální servis brzdových systémů

Brzdové systémy

Brzdové systémy vozidel patří mezi kritické součásti každého vozu. Pokud auto nejede, je to jistě problém. Pokud ale auto jede a nebrzdí, jedná se o problém daleko větší a navíc samozřejmě velmi akutní.

Firma Bosch patří k největším světovým výrobcům a dodavatelům brzdových systémů a jízdních asistentů typu ABS (Anti – Blocking System), ESP (Electronic Stability Program) a ASR (Anti Skid Regulation).

Právě proto můžete v servisu firmy Stárek - Bosch Car Service očekávat nejlepší péči o životně důležité části Vašeho vozu – brzdová obložení, brzdové kotouče, brzdové bubny, brzdová hydraulika atd, atd…

Servis a údržba brzdových systémů

Servis a údržba brzdových systémů
Buďte v bezpečí a nechte v pravidelných časových intervalech zkontrolovat stav všech komponentů brzdových systémů vašeho vozidla. Díky nejmodernějšímu vybavení autoservisu, kvalitním náhradním dílům a rozsáhlým odborným znalostem našich pracovníků se vždy můžete po provedení údržby či opravy spolehnout na bezpečnost jízdy.

> Na servisní balíček

Diagnostika bezpečnostních systémů

Diagnostika bezpečnostních systémů
Bosch je jedním z předních vývojářů a výrobců elektronických systémů na světě. Protože dílenský personál Bosch Car Service může přímo těžit z těchto zkušeností, mohou naši kvalifikovaní specialisté poskytovat prvotřídní údržbu s vysokou kvalitou oprav pro všechny elektronické bezpečnostní systémy ve vozidle.

> Na servisní balíček