Profesionální inspekce a údržba

Záruční i pozáruční pravidelné servisní prohlídky a údržba vozidel

Moderní vozy jsou spolehlivé, bezpečné a krásné. Avšak aby takové zůstaly i po mnoha najetých kilometrech, vyžadují pravidelnou údržbu – servisní prohlídky. Termíny jsou stanoveny výrobcem a je velmi vhodné je dodržovat – jinak hrozí předčasné opotřebení důležitých součástí vozidla a ztráta jeho spolehlivosti a hodnoty. Tyto servisní prohlídky je možné zadat značkovému servisu, anebo za mnohem výhodnějších (a nejen cenových) podmínek servisu Stárek - Bosch Car Service. A nemusí jít jen o pozáruční servis: Stárek - Bosch Car Service zajistí pro Vaše auto i servisní prohlídky během záruční doby. A protože budou použity pouze díly zcela kompatibilní s originálními náhradní díly, nebude nijak ohrožena záruka poskytovaná výrobcem.

Kromě těchto pravidelných servisních prohlídek nabízí Stárek - Bosch Car Service také sezónní kontroly vozidel např. před zimní sezónou nebo před cestou na dovolenou. Vaše auto takovou prohlídku ocení a Vy si užijete klidnou dovolenou – ať už v zimě na horách nebo v létě u moře.

Diagnostika vozidel

Diagnostika vozidel
Systémy firmy Bosch pro vstřikování paliva do benzinových a naftových motorů jsou již řadu let využívány v řadě osobních i nákladních automobilů od všech významných světových výrobců vozidel.

> Na servisní balíček

Technická kontrola a měření emisí

Technická kontrola a měření emisí
Když se u vašeho vozu blíží dvouletá oficiální technická kontrola a měření emisí, náš autoservis může provést všechny potřebné práce. A pokud chcete, můžeme ihned také zkontrolovat vaše vozidlo a opravit případné závady.

> Na servisní balíček

Servis se zachováním záruky

Servis se zachováním záruky
Je vhodné nechat si auto důkladně zkontrolovat v pravidelných intervalech a zajistit tak, že vždy dojedete do cíle bezpečně. Jsme schopni zajistit potřebnou odbornou kontrolu a opravy bez propadnutí záruky výrobce.

> Na servisní balíček

Kontrola před zimou

Kontrola před zimou
Dříve než se ochladí, nechejte svůj vůz zkontrolovat a zajistěte si tak bezpečnou jízdu v zimním období. Zkontrolujeme, zda jsou nejdůležitější díly vašeho vozidla v bezvadném stavu - od akumulátoru až po pryžové těsnění dveří a oken.

> Na servisní balíček

Kontrola před dovolenou

Kontrola před dovolenou
Před odjezdem na dovolenou si nechte vždy zkontrolovat vůz odborníky. Používáme nejmodernější diagnostická zařízení pro kontrolu vozidla z hlediska případných závad a provádíme jejich okamžité odstranění.

> Na servisní balíček

Přejímací kontrola

Přejímací kontrola
Aby se zabránilo nepříjemným překvapením, naši servisní pracovníci pro vás rádi provedou kontrolu provozuschopnosti před celkovou kontrolou nebo jakmile vyprší interval pro technickou kontrolu. Patří sem posouzení stavu vozu ve vaší přítomnosti a rozhodnutí o nutnosti provedení potřebných úkonů.

> Na servisní balíček

Kontrola bezpečné jízdy

Kontrola bezpečné jízdy
Pokud chcete mít po celou dobu jistotu bezpečné jízdy, tak se rádi na vaše vozidlo blíže podíváme – rychle, důkladně a s nízkými náklady. Naši specialisté používají nejnovější diagnostická zařízení, aby bylo vaše vozidlo v bezpečném technickém stavu se správnou funkcí všech jeho komponentů.

> Na servisní balíček

10 bodová kontrola

10 bodová kontrola
Pokud se chcete cítit vždy v bezpečí, je vhodné nechat si zkontrolovat deset nejdůležitějších položek v autě. Poté si můžete být jisti bezpečnou jízdou ve vozidle, které je ideálně připraveno i pro nejdelší cesty bez ohledu na počasí nebo roční období.

> Na servisní balíček

Jarní kontrola

Jarní kontrola
Pro perfektni start do sezony naši odborníci zkontrolují, zda je vaše auto v řádném provozním stavu a přečkalo zimu bez problémů. Je-li to nezbytné, opraví nebo vymění vadné komponenty a odborně připraví váš vůz na další bezpečný provoz.

> Na servisní balíček

Servisní služby