Navigovat do servisuBrno, Olomoucká 53Telefon+420 548 424 277, +420 724 592 476 E-mailservis@starek-bosch.cz Otevírací dobaPo - Pá: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00

Systémy zvyšující komfort řidiče a spolucestujících

Přehled o situaci za vozidlem, orientace řidiče v neznámém městě, navigace v případě omezení nebo dopravní uzavírky - to je úkol pro moderní komfortní výbavu vozu.

Kontaktujte nás

Stále častěji jsou prvky komfortní výbavy montovány do vozů už v prvovýrobě, ale stále častěji si je nechávají majitelé, díky cenové dostupnosti, montovat také do starších vozů. Každý řidič chce dostat ze svého vozu maximum pohodlí: např. parkovací asistent (parkpilot), který zaparkuje téměř za Vás je, zvláště ve městě, doplněk k nezaplacení.

Pokud se zajímáte o nejnovější a nejmodernější komunikační a navigační techniku nebo o systémy ozvučení ve vozidle (Car Hi-Fi) ve firmě Stárek – Bosch Car Service Vám odborně proškolení technici nabídnou a předvedou kam směřuje vývoj v této oblasti a „co se právě nosí“. Stárek – Bosch Car Service zaručuje, že budete mít ve svém voze opravdu to nejlepší, co se dá v oboru komfortních systémů získat. Komfortní systémy vybrané a odborně namontované u Stárek – Bosch Car Service znásobí Váš požitek z jízdy.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Pavel Stárek jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů