O nás

Starek Bosch Car Servis

je mladá (založeno 1995), dynamicky se rozvíjející firma.

Stárek je příjmení zakladatele firmy a jejího jediného vlastníka. Jméno je uvedené v názvu firmy proto, že klademe důraz na osobní přístup servisu ke každému zákazníkovi. Nechceme být anonymní poskytovatel autoopravárenských služeb. Jde nám o spokojenost každého našeho konkrétního zákazníka. A konkrétnímu zákazníkovi poskytujeme služby konkrétními lidmi – osobou majitele pana Stárka a jeho odborně vyškolenými a dobře motivovanými zaměstnanci.

Majitele firmy pana Stárka můžete Vy, naši zákazníci (kterými se jak doufáme stanete), často najít v pracovním oděvu mezi zaměstnanci své firmy při práci nad svěřeným vozem. Práce s automobilovou technikou ho totiž baví. A na výsledcích práce to zákazník firmy Stárek Bosch Car service snadno pozná – neuslyší u nás totiž to staré známe heslo autoopraven: „to je dobrý, to ještě drží“ anebo „to drnčení (klepání, vrzání apod.) přestane, to si časem sedne“. Vždy se snažíme najít takové řešení zadaného úkolu, které odpovídá úrovni současné techniky a přitom je ohleduplné k peněžence zákazníka.

Naše služby jsou ve své šíři a bohatosti nabídky služeb komplexní: od filtru motorového oleje přes diagnostiku systémů až po navigační systémy. A proto jsme si jako svého dodavatele materiálů a dílů vybrali firmu Bosch. Bosch dodává náhradní a rozšiřující díly (a postupy k jejich aplikaci) v minimálně stejné kvalitě jako originální výrobce automobilu. A je jedno jestli jezdíte ve Fordu, Škodě, VW nebo Audi*) – Stárek Bosch Car Service má pro Vaše auto připravené vždy 100% kompatibilní a kvalitní náhradní díly. A navíc - originální díly namontované do vašeho auta v prvovýrobě jsou často právě od firmy Bosch.

Naši zákazníci i naši obchodní partneři (jsme nejen servis ale také velkoobchod) oceňují především preciznost a spolehlivost našich služeb. Máme k dispozici vždy aktuální data o technice (ESI), kterou máme na "stole". Závady systémů neodhadujeme ale diagnostikujeme.

Ve frankofonních zemích se nejezdí s autem do servisu ale do "garage". V česky mluvících zemích se také jezdí do některých servisů jako do garáže – vjedete dovnitř a po několika dnech zaplatíte za „garážovné“ a doufáte, že to zase pojede. To se u nás opravdu nestane. Každý automobil je podroben pečlivé kontrole, jsou provedeny potřebné a objednané práce a pokud zjistíme další potřebné úkony, upozorníme vás na ně a doporučíme vhodný způsob jejich odstranění.

Jsme Starek Bosch Car Service – mladá a dynamicky se rozvíjející firma. Naším krédem je poskytovat nadstandardní služby za přijatelné ceny. Přesvědčete se sami jak se nám to daří. Podívejte se na jednotlivé kategorie našeho webu a zjistěte detaily poskytovaných služeb, zavolejte nebo přijeďte. Čekáme na vás a jste u nás vítáni.

Tým firmy Stárek Bosch Car Service.

*) majitelům automobilů Mercedes, Alfa Romeo, Rolls Roys, Bentley, Nisan a dalších značek se omlouváme – výčet je pouze orientační a nemá vliv na kvalitu poskytovaných služeb :-)

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Car service STÁREK
Olomoucká 53, Brno, 618 00, GPS: 49.1889206N, 16.6421103E, navigovat do servisu
Tel.: +420 548 424 277, E-mail: servis@starek-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap